Agentura úspor energií

V dnešní době se již zdá, že za energie, hlavně za elektřinu a plyn již nelze nic ušetřit.

Dodavatelé, prodejci, zprostředkovatelé se předhání s nižší a nižší cenou za komodity - dodávky.

Zapomínáme ovšem že více než polovinu z celkové ceny elektřiny, u plynu je to méně asi třetina, tvoří platby za distribuci.

To je naše oblast a doména pro hledání úspor - tedy v distribučních platbách a to lze! A velmi efektině, ovšem ne všude a ne za "každou cenu."

Rezervované kapacity pro příkon, kompenzace, řízení účiníku u elektřiny mohou přinést velmi významné úspory.

Taktéž přepravní kapacita pro středoodběry plynu je oblast skoro neznámá, která skrývá nečekané rezervy.

Umíme spočítat a poradit, jak správně tyto hodnoty nastavit, měřit, popřípadě regulovat, aby jste méně platili za celkovou dodávku energie. Umíme zjistit, jestli Váš jistič není zbytečně předimenzovaný a tudíž zbytečně drahý, jestli máte nárok na výhodnější tarifní sazbu a umíme zařídit její změnu. Pochopitelně také umíme najít výhodnějšího dodavatele a změnu vyřídit za Vás.

Chceme být a mnohým naším odběratelům již jsme, dlouhodobým partnerem v energetice, který přináší výhody v nižších platbách ze celkové dodávky a to nejen eletřiny a plynu, ale také vody, tepla, chladu i ostatních komodit (viz reference). Máme vlastní energetický terminál, kde sledujeme průběhy a hlídáme nastavené limity kapacit a dodávek pro naše partnery. Jsme pro ně jistotou, že nepřekročí sjednané parametry a nebudou platit žádné pokuty, nepříjemné poplatky nebo zbytečně velké rezervované a přepravní kapacity.

Tímto šetříme nemalé peníze našim partnerům a můžeme ušetřit i Vám, stačí nás kontaktovat.

 

info (zavináč) agusen.cz